طراحی سایت را از کجا شروع کنیم

طراحی سایت را از کجا شروع کنیم : آیا یادگیری اصول طراحی سایت هنوز در لیست کارهایی است که می خواهید آن را انجام دهید؟ چرا هنوز شروع نکردید؟ طراحی سایت را از کجا شروع کنیم؟ ما در این مقاله 30 نکته و منبع معتبر را برای کمک به شما در مسیر یادگیری طراحی وب جمع آوری کرده ایم. پس از خواندن این مقاله زارا کد ممکن است مسیر شغلی جدیدی را پیدا کنید!

آموزش طراحی سایت:

گرافیست ها، طراحان و تمام افراد خلاقی که به دنبال یادگیری مسائل جدید یا ورود به عرصه ی طراحی وبسایت هستند، باید دست از به تعویق انداختن این کار بکشند. در واقع هر روزی که شما اولین قدم را برنمی دارید، یک روز از بقیه عقب می افتید!

مراحل زیر را دنبال کنید تا بتوانید خودتان به راحتی وبسایت خود را راه اندازی و طراحی کنید.

1. راه اندازی یک وب سایت:

به توصیه دیوید کاداوی، نویسنده وبسایت Design <for> Hackers، بهترین راه برای شروع یادگیری طراحی سایت رشت ، شروع به انجام دادن آن است. توصیه می کنم وبلاگ خود را راه اندازی کنید. در ابتدا من فقط یک وبلاگ برای تمرین طراحی وب راه اندازی کردم و 7 سال بعد، کتابی پرفروش با همین موضوع نوشتم. داشتن یک پروژه شخصی، مانند یک وبلاگ، به شما فضایی می دهد تا بتوانید چیزهای جدید را امتحان کرده و از اشتباه کردن نترسید، چرا که رئیسی وجود ندارد تا شما را توبیخ کند.

طراحی سایت را از کجا شروع کنیم

طراحی سایت را از کجا شروع کنید

لازم نیست با یک وب سایت بزرگ یا طراحی های حرفه ای شروع کنید. یک وبسایت کوچک و جمع و جور برای شروع و امتحان کدها کافی است. حتماً کد ها را بررسی کنید تا با اتفاق هایی که در وبسایت شما می افتد آشنا شوید (inspect the code) .

ادامه مطلب

نکات کلیدی طراحی وب سایت

انواع روش های طراحی سایت

اهمیت استثنایی سئو سایت برای تمامی کسب و کارها

طراحی ,سایت ,یک ,راه ,وبسایت ,وب ,طراحی سایت ,از کجا ,کجا شروع ,را از ,سایت را

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

دانلود مقاله های رشته علوم پایه مدیریت دوره های آموزشی معلمان اهمیت غذایی نوشته های یه ذهن خط خطی Music Anime وبلاگ سینا صدفی اجاره آپارتمان مبله و سوئیت مبله درتهران ، مشهد،اصفهان،کرمان،شیراز،اهواز،قشم مسکن کیان تجربیات شخصی من ازگردشگری و سفر بررسی و تدریس فیزیک